Pozostałe programy

Symfonia  – oprogramowanie dla biznesu

Symfonia – zarządzanie biznesem w jednym miejscu

Wszystkie programy Symfonia są przygotowane do obsługi i zarządzania najaważniejszymi procesami biznesowymi w firmie – bez względu na jej wielkość, branżę czy prowadzony profil działalności. Wszystkie oprogramowania Symfonia są zgodne z obowiązującymi przepisami prawnymi, ponieważ wszystkie regulacje są monitorowane na bieżąco, zapewniając Klientom gotowość na zmiany.Dzięki Sumfoni, masz możliwość stworzenia własnego systemu informatycznego i przyśpieszyć cyfryzacje i automatyzacje swojego przedsiębiorstwa w zależności od Twoich potrzeb. Zapewniamy wdrożenie wybranego programu oraz wsparcie na każdym jego etapie. Dzięki dedyowanym szkoleniom z zakresu obsługi oprogramowania – jego korzystanie będzie proste i czytelne..

.

Rozwiązanie dla firm

Oferowane oprogramowanie Symfonia zapewnia elastyczność przy wykonywaniu codziennych obowiązków związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa, zachowując przy tym pełny komfort pracy. Wdrożymy je do systemu Tojej firmy i zapewnimy szkolenie z jego obsługi. Zapoznaj się z oferowanym oprogramowaniem i zautomatyzuj finanse i księgowość, kadry i płace, HR, zarządzanie sprzedażą tradycyjną i online, prowadzenie magazynu, zarządzanie produkcją, elektroniczny obieg dokumentów wraz z analizą danych.

Dostęp do najwyższego poziomu Symfonii 

Finanse i Księgowość

Przeznaczenie

Prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Kupując, zyskujesz

Opcję elektronicznego obiegu wszystkich dokumentów firmowych wraz z integracją z systemami sprzedażowymi. Najlepsze rowiązanie dla wysoce zaawansowanej analizie danych. Symfonia Finanse i Kięgowość zapewni Tobie prowadzenie pełnej księgowości, jak i małej księgowości dla mniejszych firm. Automatyczna kontrola plików JPK daje Ci pewność, że do urzędu zawsze trafią poprawne dokumenty. Dodatkowo wymiana faktur nigdy nie była prostsza – dzięki oprogramowaniu przeznaczonemu dla sektora Finansów i Księgowości zarządzić oraz przeprowadzisz kontrolę dokumentów oraz archiwum.

Dowiędz się więcej

Symfonia Handel

Przeznaczenie

Sprzedaż i zarządzanie zakupami z magazynem.

Kupując, zyskujesz

Przyśpiesz swój handel oraz wszystkie procesy logistyczne w swojej firmie. Oferowane systemy handlowe Symfonia unormują i ułatwią utrzymanie ładu wszystkich informacji o towarach, klientach, ofertach, zamówieniach, transakcjach i płatnościach, w wielu kanałach sprzedaży, a dostęp do wszystkich informacji jest możliwy z poziomu komputera, tabletu czy smartfona. Zautomatyzuj czynności związane ze sprzedażą i zakupem i miej wszystko pod kontrolą. Dodatkowe zarządzanie stanami magazynowymi jeszcze nigdy nie było tak proste! Sprawna obsługa procesów sprzedażowych dzięki oprogramowaniu Symfonia Handel.

Dowiedz się więcej

Symfonia eBiuro

Przeznaczenie

Fakturowanie i księgoość – pakiet rozwiązań chmurowych.

Kupując, zyskujesz

Dostęp do danych z każdego miejsca, dzięki zachowanu danyc w chmurze, Symfonia eBiuro wiedząc czasami o Twoim pełnieniu w firmie różych ról – od właściciela do specjalisty ds kadr i płac – dlatego niezwykle istotne jest, abyś wszystkie dane i informacje miał w zasięgu ręki. Wszystkie dane są przechowywane z zachowaniem norm bezpieczeństwa. Dzięki systemowi zaoszczędzisz wiele czasu, gdyż jego funkcje zostały zautomatyzowane tak, aby program działał samodzielnie. Dodatkowa integracja z systemami księgwymi zapewnia automatyczny import i eksport wszystkich danych z dokumentów. Rozbudowane API pozwala na prostą i szybką integracje systemu z większością dostępnych rozwiązań informatycznych na rynku.

Dowiedz się więcej

Masz pytania

lub chcesz podjąć współpracę?

Skontaktuj się z nami

lub zadzwoń / napisz bezpośrednio:

(71) 70-73-218 / 696-522-333 / info@nowalu.pl