AKTUALIZACJE I DODATKI DO PROGRAMÓW InsERT i Reset2, oraz enova (dodatkowe funkcje, wydruki, łączniki pomiędzy programami)

 

AKTUALIZACJE

 

InsERT GT

Polecamy Państwu zakup ulepszeń do programów firmy InsERT GT, zapewnią one prawidłowe działanie programu, oraz zwiększą komfort Państwa pracy, gdyż systemy są aktualizowane na bieżąco. Po ulepszeniu programy zawierają szereg nowych funkcji niezbędnych do sprawnej obsługi firmy

Abonament dostępny w dwóch formach:

 • e-abonament – wszystkie ulepszenia, które ukażą się w ciągu 12 miesięcy ważności abonamentu, mogą Państwo pobierać i instalować w wygodny sposób z poziomu programu

   

 • wysyłka pocztowa – otrzymują Państwo pocztą wszystkie pełne, numerowane wersje

   

Reset2
 

Aktualizacje przez pierwszy rok użytkowania programu są gratis.
Polecamy Państwu zakup ulepszeń do programów firmy Reset, zapewnią one prawidłowe działanie programu, oraz zwiększą komfort Państwa pracy, gdyż systemy są aktualizowane na bieżąco.Po ulepszeniu programy zawierają szereg nowych funkcji niezbędnych do sprawnej obsługi firmy.

Abonament na aktualizacje dostępny jest na kolejnych 12 miesięcy. Łatwa aktualizacja programów przez internet gwarantuje prawidłowe rozliczenia z urzędami skarbowymi, ZUS, klientami i pracownikami.

Podpisanie z nami umowy o dostarczanie aktualizacji gwarantuje udostępnianie nowych wersji, uwzględniających zmiany przepisów prawnych, usuwanie ewentualnych błędów ujawnionych w trakcie eksploatacji systemu oraz bezpłatne konsultacje telefoniczne. Umowa o dostarczanie aktualizacji daje gwarancję posiadania zawsze aktualnej wersji oprogramowania.

Opłatę procentową należy obliczać od aktualnej ceny programu, obejmującej wszelkie rozszerzenia i dopłaty. Kwota opłaty nie może być mniejsza niż 80zł.
 W przypadku przerwy między kolejnymi umowami o dostarczanie aktualizacji większej niż 1 miesiąc opłata procentowa wynosi: do roku przerwy: 25%, do 2 lat: 30%, do 3 lat: 40%, powyżej 3 lat: 50%. 

 

 
 
 
NOWALU
 

 

EDI – konwerter z PCS (tankomaty) do Rewizor GT

Program EDI – import faktur z CDN Optima do Rewizor GT

Wydruki, zestawienia Rewizora GT w języku niemieckim
Automatyczne księgowanie list płac z R2płatnik w Rewizor GT:

Eksport danych z programu Navo sprzedaż do Rewizor GT
 • nowalu
 • nowalu
 • nowalu
 • image
 • nowalu
 • nowalu
 • nowalu
Previous Next

Zdalna pomoc

 

Szybki kontakt

Zostaw wiadomość oddzwonimy!

 

NOWALU POLSKI KAPITAŁ 100%

NOWALU Sp. z o.o. Wrocław