Nowalu

Oprogramowanie dla firm oraz usługi kadrowo-płacowe

o nas

Optymalne rozwiązania biznesowe

Współpracujemy z czołowymi producentami oprogramowania dla firm: InsERT S.A., Symfonia Sp. z o.o., Bogata oferta różnych producentów pozwala nam zaproponować optymalne rozwiązania dopasowane do potrzeb biznesowych naszego Klienta. W naszej ofercie znajdują się programy kadrowo płacowe, finansowo-księgowe, do kompleksowej obsługi sprzedaży i gospodarki magazynowej, do obsługi biura oraz programy obejmujące wszystkie wskazane kategorie. Nasze usługi prowadzimy zarówno w siedzibie Klienta jak i zdalnie, incydentalnie jak i na zasadzie stałej współpracy objętej umową.

Dlaczego Nowalu

Nasza firma działa w branży od 15 lat, oferując sprzedaż i wdrożenie oprogramowania, ale również kompleksowe rozwiązania dla firm.

NASZA HISTORIA

Poznaj nas lepiej!

Anna Nowakowska

Nowalu Kadry i Płace

Michał Nowakowski

Nowalu Oprogramowanie dla firm

Nowalu w liczbach:

+15

lat doświadczenia

+360

przeprowadzonych szkoleń

+500

Wdrożonych oprogramowań
Sprawdź aktualności Skontaktuj się z nami

Nasi Partnerzy

Kto rekomenduje Nowalu

NOWALU to sprawdzony i doświadczony serwis oprogramowania Insert. Korzystałam z ich usług kilka razy (osobiste wizyty serwisanta oraz pomoc zdalna przez internet) i szczerze polecam. Używam programu Rewizor oraz Subiekt.

Maria Mastalerz

Współpracujemy już 2 rok i nigdy nie było żadnych problemów. Szybka reakcja na pojawiające się problemy oraz profesjonalnie szkolenia dla moich pracowników. Wszyscy kontrahenci, którym poleciłem firmę Nowalu są bardzo zadowoleni. Polecam. /Mieczysław Porębski Producent Okien

Mieczysław Porębski

Polecam firmę Nowalu, korzystałem z ich usług w zakresie oprogramowania Insert, jpk_vat, e-sprawozdania do KRS’u.

Daniel Urban

Rzetelna firma godna polecenia. Bardzo obawiałem się jpk a oni pomogli mi gładko przejść na nowy system oraz szczegółowo i zrozumiałe wyjaśnili. Dzięki nowalu mogę spać spokojnie.

Sebastian Bednar

Masz pytania

lub chcesz podjąć współpracę?

Skontaktuj się z nami

lub zadzwoń / napisz bezpośrednio:

(71) 70-73-218 / 696-522-333 / info@nowalu.pl