Subiekt nexo to program kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp. Przyjazny, intuicyjny interfejs ułatwia i przyspiesza pracę, a bogata funkcjonalność zaspokoi potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców, bez względu na branżę.

 

 

 

 

  

Rewizor nexo to nowoczesny system wspomagający prowadzenie pełnej księgowości. Zastosowane technologie i rozwiązania interfejsowe sprawiają, że obsługa księgowa firmy staje się wygodniejsza i szybsza.

 

 

 

 

 

 

Rachmistrz nexo to system obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów lub rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Bogata funkcjonalność i prosta, intuicyjna obsługa to atuty, które sprawiają, że ewidencja księgowa z Rachmistrzem nexo przebiega szybko i sprawnie.

 

 

 

 

InsERT nexo LINK zapewnia łatwy i szybki dostęp do najważniejszych informacji 
o stanie firmy, pozwalając zachować kontrolę nad biznesem z każdego miejsca.

Aplikacja umożliwia podgląd danych handlowych,
finansowych i księgowych z programów linii InsERT nexo (Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo) w przeglądarce internetowej i na urządzeniu mobilnym z systemem Windows Phone 8.

 

  

Porównanie InsERT GT, NEXO i NEXO PRO

Poniższe tabele przedstawiają porównanie funkcjonalności poszczególnych programów z trzech linii - InsERT GTInsERT nexo oraz InsERT nexo PRO.

Nie wiesz który produkt InsERT wybrać - tutaj znajdziesz różnice pomiędzy InsERT GT, NEXO, NEXO PRO

 

 

Rachmistrz NEXO PRO

Porównanie GT i NEXO

Rewizor NEXO PRO

Subiekt NEXO PRO

  • nowalu
  • nowalu
  • nowalu
  • nowalu
  • image
  • nowalu
  • nowalu
Previous Next

Zdalna pomoc

 

Szybki kontakt

Zostaw wiadomość oddzwonimy!

 

NOWALU POLSKI KAPITAŁ 100%

NOWALU Sp. z o.o. Wrocław