1. Obsługa klienta/dział handlowy

 Miejsce pracy: Wrocław, ul. Semaforowa 89/U2

 Zadania:

 ·         telefoniczna sprzedaż oprogramowania dla firm oraz abonamentów,

·         przygotowywanie ofert handlowych,

·         wystawianie faktur.

Wymagania:

·         wykształcenie minimum średnie,

·         dobra dykcja,

·         gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17,

·         dobra umiejętność obsługi komputera i programów biurowych,

Oferujemy:

·         pracę w stabilnej finansowo firmie,

·         młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,

·         bardzo dobre warunki i narzędzia pracy,

·         możliwość zdobycia doświadczenia,

·         wynagrodzenie stałe + prowizja

Jeżeli chciałbyś zostać częścią naszego zespołu prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych* na adres e-mail: praca@nowalu.pl

w treści podając w temacie wiadomości: Obsługa klienta/dział handlowy

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty, nie zwracamy nadesłanych ofert.

*"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )"

2. Wdrożeniowiec oprogramowania

 Oferujemy:

·         szkolenie z zakresu funkcjonalności oprogramowania dla firm;

·         szkolenie z konfiguracji i instalacji oprogramowania dla firm;

·         konfigurowanie sieci LAN oraz WAN;

·         udział przy pracach serwisowych sprzętu w zakresie hardware i software;

·         nabycie umiejętności przeprowadzenia szkoleń i prezentacji z obsługi  programów komputerowych ;

·         niezbędne narzędzia pracy do wykonania praktyki;

·         pomoc opiekuna w zdobywaniu doświadczenia zawodowego;

·         możliwość rozwoju i szkoleniach swoich umiejętności.

 Oczekiwania:

·         wykształcenie minimum średnie;

·         dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16;

Oferujemy:

·         praktyka w stabilnej finansowo firmie,

·         możliwość zdobycia doświadczenia.

 Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych* na adres e-mail: praca@nowalu.pl

  • nowalu
  • nowalu
  • image
  • nowalu
  • nowalu
  • nowalu
  • nowalu
Previous Next

Zdalna pomoc

Szybki kontakt

Zostaw wiadomość oddzwonimy!

NOWALU POLSKI KAPITAŁ 100%

NOWALU Sp. z o.o. Wrocław