Subiekt GT to nowoczesny i przyjazny dla użytkownika system sprzedaży z obsługą magazynu stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp.

 

 

 

 

 

Gratyfikant GT jest nowoczesny, bogaty funkcjonalnie system kadrowo-płacowy, jest składnikiem systemu InsERT GT. Gratyfikant GT posiada wiele rozbudowanych funkcji niezbędnych w dziale kadr i płac. Umożliwia prowadzenie ewidencji osobowej w firmie, wystawianie różnego rodzaju umów.

 

 

 

 

mobilnySubiekt dla Windows to niezwykle prosty i przyjazny system odpowiedzialny za ewidencjonowanie sprzedaży na odległość. Mobilny Subiekt to system wspomagający pracę handlowca w terenie. Program umożliwia przedstawicielom handlowym sprzedaż towarów i zbieranie zamówień.

 

 

 

 

Rewizor GT to system finansowo-księgowy ułatwiający prowadzenie pełnej księgowości. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych. 

 

 

 

 

 

Rachmistrz GT to księga przychodów i rozchodów oraz system naliczania podatku zryczałtowanego. Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości i doskonałe narzędzie zarówno dla przedsiębiorstw samodzielnie dokumentujących działalność gospodarczą.

 

 

 

 

mikroSubiekt dla Windows to niezwykle prosty i przyjazny system odpowiedzialny za ewidencjonowanie sprzedaży. Jest on dedykowany przede wszystkim małym firmom handlowo-usługowym, których działalność nie wymaga oprogramowania obsługującego magazyny.

 

 

  • nowalu
  • image
  • nowalu
  • nowalu
  • nowalu
  • nowalu
  • nowalu
Previous Next

Zdalna pomoc

 

Szybki kontakt

Zostaw wiadomość oddzwonimy!

 

NOWALU POLSKI KAPITAŁ 100%

NOWALU Sp. z o.o. Wrocław